English | German | French | Spanish | Russian | Chinese (Traditional) | other languages...
... s dôrazom na každý detail

História


Vitajte na stránke venovanej tomu, na čo môžeme byť právom hrdí. Čo sme motivovaní našimi zákazníkmi dokázali za vyše 20 rokov vybudovať. O histórii a výsledkoch však nehovoríme iba z dôvodu pochopiteľnej hrdosti. Orientácia na zákazníka, to je predovšetkým budovanie dobrých vzťahov. Dobré vzťahy robia dobrých priateľov. Môže existovať dobrý vzťah tam, kde sa obe strany nepoznajú, nedôverujú si? Určite nie! Chceme byť transparentnými, dôveryhodnými obchodnými partnermi o to viac, že sa nemáme za čo hanbiť.
História firmy sa začala v roku 1991 vybudovaním prvej prevádzky so službami: manikúra/pedikúra. Kvalitná práca a ústretovosť nám pomohla získať verné zákaznícke zázemie. Z pohľadu profesijných potrieb sme celkom logicky v roku 1995 rozšírili o obchodnú činnosť v oblasti ortopedických pomôcok a rehabilitačnej obuvi. O rok na to (1996) sme už privítali zákazníkov v maloobchodnej predajni. V obchode sa nám darilo. Štít predajne LUBICA už nebola iba synonymom spoľahlivých služieb. Zákazníci si zvykli aj na špičkové výrobky renomovaných firiem. Našou odpoveďou na rastúci dopyt bolo v roku 1998 otvorenie ďalšej predajne s rozšíreným sortimentom o vychádzkovú obuv.
A v roku 1999 druhej maloobchodnej predajne s rozšíreným sortimentom o pracovnú obuv.
Významný medzník našej firemnej histórie predstavuje vznik veľkoobchodu na pracovnú/ rehabilitačnú obuv v už spomenutom roku 1999. Rok 2000 trocha symbolicky predznamenal trendy tretieho tisícročia a aj Bratislava sa dočkala prvého veľkého nákupno-spoločenského centra. Nemohli sme v ňom chýbať! Naša tretia predajňa obsadila čestné miesto v NC Polus a orientovala sa na značkovú vychádzkovú obuv Ara, Gabor, Rieker, School. V roku 2001 sme rozšírili sortiment veľkoobchodu o pracovné odevy, no neuspokojili sme sa iba s predajom cudzích výrobkov. Úsilie poskytovať zákazníkom čo najvyššiu kvalitu za rozumné ceny, nás priviedlo k strategickému rozhodnutiu začať s vlastnou výrobou. Vzhľadom na to, že sa odvážny podnikateľský krok ukázal opäť ako konkurenčná výhoda, pustili sme sa v roku 2002 aj do výroby rehabilitačnej obuvi.
Koncom roka 2003 Bratislava túžobne očakávala otvorenie NC AUPARK. Čo by bolo známe miesto koncentrovaných nákupov bez nás? Odpovedali sme štvrtou predajňou na tomto exkluzívnom mieste. Rok 2004 sa stal pre nás významným opäť v oblasti veľkoobchodu rozšírením sortimentu ochranných pracovných pomôcok v celom bežnom portfóliu. Už sme nemuseli hovoriť klientom: práve to čo potrebujete, nemáme. V roku 2006 pribudla do našej siete piata maloobchodná predajňa. Rozhodne sa už nedalo ĽUBICU prehliadnuť. Dvere u nás otvárajú zákazníci s vedomím, že ak hľadajú kvalitu, seriózne služby a renomované značky, sú na správnej adrese. Už k nám nechodia náhodou, ale cieľavedome!
Rast a rozvoj firmy však čoraz intenzívnejšie narážal na priestorové možnosti skladov veľkoobchodu. To nás postavilo pred ďalšie závažné strategické rozhodnutie. Ísť ďalej alebo stagnovať v dosiahnutých výsledkoch – možno aj trochu driemať na vavrínoch. I keď situácia na trhu v tejto komodite nebola nikdy bezproblémová, otvorili sme v roku 2007 nové sídlo firmy, zákazníkmi obľúbený Showroom pre celý sortiment ochranných pracovných pomôcok ale najmä veľkorysé, primerane veľké, nové skladové priestory.
Ak keď roky 2008 až 2010 nepriaznivo poznačené ekonomickou krízou významne ovplyvnili podobu konkurenčného zápasu a hospodárenia takých firiem ako je ĽUBICA, podarilo sa nám vďaka zodpovednému prístupu a rozumnému hospodáreniu prežiť a dokonca inovovať celý sortiment OOPP s dôrazom na funkčnosť, kvalitu, cenu. Profilovať sa na špecialistu v oblasti OOPP a sústrediť sa na zvyšovanie účinnosti a účelnosti predaja cestou permanentného doškoľovania zamestnancov. Kto chce byť úspešným v ĽUBICI, musí o tom presvedčiť nielen kolegov ale predovšetkým zákazníkov!
Rok 2011 znamenal zavádzanie nových pracovných procesov s dôrazom na silnú zákaznícku orientáciu. Keďže nechceme aby táto veta znamenala iba prázdne slová, pustili sme sa do procesu získania certifikácie ISO. ĽUBICA musí znamenať spoľahlivého partnera nielen na papieri!
Keď sa obzrieme späť do našich začiatkov, vidíme tam silnú víziu zaradiť sa medzi spoločnosti, ktoré neexistujú iba pre krátkodobý profit. Za poslanie sme považovali sústrediť sa na každý detail v našom biznise, tak aby nik od nás neodchádzal sklamaný. Poučka hovorí, že obchodná značka je zhmotnením – vyjadrením kvality a hodnoty, ktorú pre klientov meno firmy znamená.
Dnes si s hrdosťou uvedomujeme – ĽUBICA je dobrá značka.
Svet OOPP Ľubica - všetko, čo potrebujete vedieť o svete

osobné ochranné pracovné pomôcky

ochrana zraku

ochrana lebky

ochrana sluchu

ochrana dýchacích ciest

ochrana rúk

jednorázové oblečenie

pracovné ochranné oblečenie

ochrana nôh

ochrana pri práci vo výškach

drogéria

kožené výrobky

bezpečnosť pri práci

Akciová ponuka OOPP

vychádzková obuv

naše kampane

darčekové poukážky

tašky a kufre

starostlivosť o topánku

vkladacie stielky

komfort pre nohy

napínaky na obuv

katalógy

novinky

kontakt 00421 2 4445 8685

ĽUBICA, Vajnorská 131/A, 831 04 Bratislava, tel.: 00421 2 4445 8685, fax: 00421 2 4445 8684
Vývoj softvéru, webdesign a webhosting © 1998-2020 Dynatech s.r.o.